Autor Tema: Prelo u Josipdolu  (Posjeta: 6632 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Nada - Biba

  • Stariji Ličan/ka
  • ***
  • Points: 0
  • Postova: 133
  • Karma: +23/-1
  • Spol: Ženski
Odg: Prelo u Josipdolu
« Odgovori #10 : Rujna 26, 2012, 23:03:37 »
Najprije vas sve od  herz; podravljam! Jos sam oduševljena od drustva i naseg upoznavanja, Jadranka vam sve opisala kako je prošlo s naruđbom piti  hehe; ja mislila, ufffffffffff, to je neki američki viski  hehe; hehe; hehe; hehe; hehe; hehe; kad na kraju meni donese limetu, osvježujuće piće kao "ljimonad". Možete zamisliti!!! Meni je opet bila dobra!  smjeh smjeh smjeh Otračali smo neke članove, npr.: Veru, Milana, Čuki i još vas puno da ne pišem sva imena. Bilo nam je ludo i nezaboravno veče, svi smo uživali u druženju i laganom pijuckanju samo mi je Željko rekao da sam stisnuta i ukočena  hoho hoho hoho hoho joj al bi ga bila   zviz; ali sam opet tila ostat fina jer mi je obečal napravit klupu od bukvica ili trupca za sidit ispred kuće. Vjerujem da se iduće godine vidimo u većem broju možda isti možda novijih prijatelja sa foruma nasa-lika do tada vas sve  pozdrav; pozdrav; pozdrav; pozdrav;.  Vidimo se opet  ;ljubav vaša Biba  huhu;jj huhu;jj huhu;jj huhu;jj huhu;jj huhu;jj

Offline Vera

  • Lektor Foruma
  • Lički/a sokol/ica
  • *****
  • Points: 610
  • Postova: 1284
  • Karma: +25/-2
  • Spol: Ženski
Odg: Prelo u Josipdolu
« Odgovori #11 : Rujna 27, 2012, 07:12:44 »
Ajme, jel vi ovo čitateeeeeeeeeeee??? Samo da se dočepam te naše Bibetine dobit će po guzi; !!! Kako ona lipo nas trača!!!!
Volim Liku a Lika daleko!!!

 


Back to top