Autor Tema: Spala knjiga na dva slova  (Posjeta: 6893 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vera

• Moderator
  • Lički/a sokol/ica
  • Spol: Ženski
Odg: Spala knjiga na dva slova
« Odgovori #10 : Veljača 26, 2014, 20:12:18 »
 huhu;jj Mane samo ti razmisli pa dođi!
Volim Liku a Lika daleko!!!

Offline Drago Kverkus

• Novi Ličan/ka
  • *
  • Spol: Muški
  • Rođen da bih volio!
« Odgovori #11 : Ožujak 15, 2014, 21:55:24 »
Ako se mogu pridružit diskusiji, ja bih rekel samo jednu malu kritiku. Zapravo, smeta mi što skoro nitko ne ostavlja nakon
čitanja nikakav komentar, ili da barem stisne Sviđa mi se... Zar je to tako teško?
Meni je blesavo kad vidim da je netko pročitao moj tekst i ništa... a, mogao je barem napisati: lijepo, ili niš ne valja, ili reći bravo! To djeluje deprimirajuće i destimulativno i onda autori nemaju volje više pisati, jer kaj ću pisati, kad nitko ne čita!
Tu treba stvoriti jednu dinamiku, a to je onda prava komunikacija između autora i čitača. Svi sretni.
A, što se tiče gašenja portala ili foruma - ne bi trebalo biti riječi. To mora opstati...
Neko je spomenuo mlade... pa, njima trebamo mi stariji pomoći i pustiti ih da tu stvaraju i stavljaju svoje stvari, i onda će i oni zavoljeti forum...
Istina je da je ovdje teže stavljati recimo slike, nego na fejsu i da je i to jedan od razloga zašto tamo vise, ali kada bi netko
(tko zna) više davao uputa kako baratati ovim portalom i kada bi to mladi skužili, vjerojatno bi im postalo zanimljvo.
I zato ljudi, svi učestvujte u gibanjima na forumu, pa će sve oživiti... Lajkajte, komentirajte zašto se ustručavati, kritizirajte,
pišite, stavljajte pjesme, filmove... i nadasve uživajte!
Vaš novi član
Drago Kverkus-Dubravčić

Offline Snježana

• Stariji Ličan/ka
« Odgovori #12 : Ožujak 16, 2014, 19:21:02 »
Drago slažem se sa tvojom tvrdnjom da ljudi gube volju za pisanjem na Forumu jer za svoje objave nemaju povratne informacije šta ljudi o tome misle, sviđa li im se ili ne. I sama gubim volju za pisanjem jer vrlo vrlo rijetko dobijem kakvu kritiku, pohvalu ili komentar. Zašto se ustručavati? Vrlo lako se može provjeriti da se ja uvijek na sve pročitano ili pogledano što me zainteresira i  oglasim komentarom ili bar stisnem - sviđa mi se.
...još nas ima....

Offline Mile

• Admin
  • Lički/a sokol/ica
    • www.nasa-lika.com
« Odgovori #13 : Ožujak 18, 2014, 20:51:05 »
Evo da se I ja oglasim!
Drago ovo o gašenju Portala (misliš na Forum) ne dolazi u obzir. Previše je ovdje truda i rada uloženo da bih ga ugasio. Kažeš da treba više uputa, pa ovdje je stalno netko od nas koji jako dobro baratamo svime što se tiče Foruma. Što se tiče postavljanja slika zaista mi nije jasno da ne možete jednostavno shvatiti, zar je potrebano stavit vam ikonicu fotoaparata da biste to svladali (jer je tako na fejsu). Što se tiče komentiranja svakoga posta ponaosob, mogu ti samo reći da se nema puno što komentirati barem u zadnje vrijeme. Mislim da je potrebno postaviti dobar post o Lici I Ličkim običajima ili bilo što drugo što se tiče I dotiče Like, odnosno jako dobru temu da bi se ljude zanitrigiralo da se pokrenu I pišu. Znači bit ovoga Foruma je Lika I sve što se veže za nju.
Snježana ti kažeš da nemaš povratnu informaciju što ljudi misle recimo o tvojim pjesmama. To smo već svi ti rekli da su lijepe I ne vidim smisla da svaki puta stavljamo: Lijepo ! A osim toga čista glupost je na fesju ono: sviđa mi se! Nemam mi goreg nego kad kliknu sviđa mi se a nisu ni pročitali. Nadalje Drago ovo je Forum napravljen najprije zbog Ličanki, Ličana, Like.. i slikama sexualnog karaktera nije ovdje mjesto, a iste će biti obrisane kao što sam učinio i sa tvojom. Zamolio bi te da pročitaš pravila Foruma još jednom, ako nisi.  pozdrav;
Aoj Liko kamena državo,
tebe mi je ostaviti žao.

Offline Snježana

• Stariji Ličan/ka
« Odgovori #14 : Ožujak 19, 2014, 10:42:53 »
Normalno da je glupo stisnuti  - Sviđa mi se-  reda radi. Pretpostavljam da smo svi ozbiljni ljudi koji se ne razbacuju komplimentima bez osnove. Ne slažem se da se konstantno ne treba komentirati, bilo pozitivno bilo negativno, jer to je smisao objava. Ovdje su da bi bili obavješteni. Ako ne dajemo na znanje onome tko objavu stavi svoje mišljenje, lako taj može smatrati kako mišljenja uopće nemamo. Naravno, nikad se ne očekuje da se baš sve poprati komentarom ili sviđanjem-ne sviđanjem, al s vremena na vrijeme svaki komentar, pozitivan ili negativan, je poticajan za daljnje objave.
...još nas ima....

Offline Mile

• Admin
  • Lički/a sokol/ica
    • www.nasa-lika.com
« Odgovori #15 : Ožujak 19, 2014, 11:30:48 »
Ja ako mi se svidja i ako mislim da je post ua objavu na Fejsu stisnem gore svidja mi se, a ima jos jedna opcija a to je da se za dobar post dodjeljuje karma, koja se vidi ispod Avatara od clana. Dakle ako mislim da je post dobar i clan si dao truda sticnem +, a ne onda - i to je to.  ;naklon

Aoj Liko kamena državo,
tebe mi je ostaviti žao.

Offline Snježana

• Stariji Ličan/ka
« Odgovori #16 : Ožujak 19, 2014, 12:22:03 »

smi jem;- smi jem;- Sad si me zaintrigirao gazda. Nikad mi nije bila jasna ta "karma". (Jbt. to me automatski asocira na neke istočnjačke hindu i sl. filozofije, ta riječ. Dođe mi da rečem - Hare Krišna! hoho hoho hoho Zar mi nemamo neku našu inačicu.). No, sad kad sam bolje zagledala vidim i nekakve bodove iliti poene!!  :shocked: :shocked: Šta li je sad to??' Ja da Vam pravo rečem niti se  znam time služit niti znam kako bih kome dodavala bodove?! Jel to kakvo takmičenje i šta znači imati ovoliko ili onoliko? Jel to dobro ili nije? Moram se ofarbat u plavo jer sam totalna "plavuša", da se baš ružnije ne izrazim, jer ne priliči.  ;ljubav
...još nas ima....

Offline Mile

• Admin
  • Lički/a sokol/ica
    • www.nasa-lika.com
« Odgovori #17 : Prosinac 09, 2017, 18:44:29 »
Forum ti je kao fakultet = na prvu godinu svi se upisu, a vec slijedece pola njih odustane, a zavrsi ga jedva 10%  kekek;
Aoj Liko kamena državo,
tebe mi je ostaviti žao.

Offline Vera

• Moderator
  • Lički/a sokol/ica
« Odgovori #18 : Siječanj 09, 2018, 07:25:53 »
 huhu;jj Bome si u pravu!
Volim Liku a Lika daleko!!!

Back to top