Autor Tema: Spala knjiga na dva slova  (Posjeta: 17912 )

0 ÄŒlanova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vera

  • Moderator
  • LiÄki/a sokol/ica
  • *****
  • Points: 610
  • Postova: 1284
  • Karma: +25/-2
  • Spol: Ženski
Odg: Spala knjiga na dva slova
« Odgovori #10 : VeljaÄe 26, 2014, 20:12:18 »
 huhu;jj Mane samo ti razmisli pa doÄ‘i!
Volim Liku a Lika daleko!!!

Offline Drago Kverkus

  • Novi LiÄan/ka
  • *
  • Points: 70
  • Postova: 38
  • Karma: +0/-0
  • Spol: MuÅ¡ki
  • RoÄ‘en da bih volio!
Odg: Spala knjiga na dva slova
« Odgovori #11 : Ožujka 15, 2014, 21:55:24 »
Ako se mogu pridružit diskusiji, ja bih rekel samo jednu malu kritiku. Zapravo, smeta mi što skoro nitko ne ostavlja nakon
Äitanja nikakav komentar, ili da barem stisne SviÄ‘a mi se... Zar je to tako teÅ¡ko?
Meni je blesavo kad vidim da je netko proÄitao moj tekst i niÅ¡ta... a, mogao je barem napisati: lijepo, ili niÅ¡ ne valja, ili reći bravo! To djeluje deprimirajuće i destimulativno i onda autori nemaju volje viÅ¡e pisati, jer kaj ću pisati, kad nitko ne Äita!
Tu treba stvoriti jednu dinamiku, a to je onda prava komunikacija izmeÄ‘u autora i ÄitaÄa. Svi sretni.
A, Å¡to se tiÄe gaÅ¡enja portala ili foruma - ne bi trebalo biti rijeÄi. To mora opstati...
Neko je spomenuo mlade... pa, njima trebamo mi stariji pomoći i pustiti ih da tu stvaraju i stavljaju svoje stvari, i onda će i oni zavoljeti forum...
Istina je da je ovdje teže stavljati recimo slike, nego na fejsu i da je i to jedan od razloga zašto tamo vise, ali kada bi netko
(tko zna) više davao uputa kako baratati ovim portalom i kada bi to mladi skužili, vjerojatno bi im postalo zanimljvo.
I zato ljudi, svi uÄestvujte u gibanjima na forumu, pa će sve oživiti... Lajkajte, komentirajte zaÅ¡to se ustruÄavati, kritizirajte,
pišite, stavljajte pjesme, filmove... i nadasve uživajte!
VaÅ¡ novi Älan
Drago Kverkus-DubravÄić

Offline Snježana

  • Stariji LiÄan/ka
  • ***
  • Points: 105
  • Postova: 210
  • Karma: +10/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Spala knjiga na dva slova
« Odgovori #12 : Ožujka 16, 2014, 19:21:02 »
Drago slažem se sa tvojom tvrdnjom da ljudi gube volju za pisanjem na Forumu jer za svoje objave nemaju povratne informacije Å¡ta ljudi o tome misle, sviÄ‘a li im se ili ne. I sama gubim volju za pisanjem jer vrlo vrlo rijetko dobijem kakvu kritiku, pohvalu ili komentar. ZaÅ¡to se ustruÄavati? Vrlo lako se može provjeriti da se ja uvijek na sve proÄitano ili pogledano Å¡to me zainteresira i  oglasim komentarom ili bar stisnem - sviÄ‘a mi se.
...još nas ima....

Offline Mile

  • Admin
  • LiÄki/a sokol/ica
  • *****
  • Points: 985
  • Postova: 1100
  • Karma: +67/-2
  • Spol: MuÅ¡ki
    • www.nasa-lika.com
Odg: Spala knjiga na dva slova
« Odgovori #13 : Ožujka 18, 2014, 20:51:05 »
Evo da se I ja oglasim!
Drago ovo o gaÅ¡enju Portala (misliÅ¡ na Forum) ne dolazi u obzir. PreviÅ¡e je ovdje truda i rada uloženo da bih ga ugasio. KažeÅ¡ da treba viÅ¡e uputa, pa ovdje je stalno netko od nas koji jako dobro baratamo svime Å¡to se tiÄe Foruma. Å to se tiÄe postavljanja slika zaista mi nije jasno da ne možete jednostavno shvatiti, zar je potrebano stavit vam ikonicu fotoaparata da biste to svladali (jer je tako na fejsu). Å to se tiÄe komentiranja svakoga posta ponaosob, mogu ti samo reći da se nema puno Å¡to komentirati barem u zadnje vrijeme. Mislim da je potrebno postaviti dobar post o Lici I LiÄkim obiÄajima ili bilo Å¡to drugo Å¡to se tiÄe I dotiÄe Like, odnosno jako dobru temu da bi se ljude zanitrigiralo da se pokrenu I piÅ¡u. ZnaÄi bit ovoga Foruma je Lika I sve Å¡to se veže za nju.
Snježana ti kažeÅ¡ da nemaÅ¡ povratnu informaciju Å¡to ljudi misle recimo o tvojim pjesmama. To smo već svi ti rekli da su lijepe I ne vidim smisla da svaki puta stavljamo: Lijepo ! A osim toga Äista glupost je na fesju ono: sviÄ‘a mi se! Nemam mi goreg nego kad kliknu sviÄ‘a mi se a nisu ni proÄitali. Nadalje Drago ovo je Forum napravljen najprije zbog LiÄanki, LiÄana, Like.. i slikama sexualnog karaktera nije ovdje mjesto, a iste će biti obrisane kao Å¡to sam uÄinio i sa tvojom. Zamolio bi te da proÄitaÅ¡ pravila Foruma joÅ¡ jednom, ako nisi.  pozdrav;
Aoj Liko kamena državo,
tebe mi je ostaviti žao.

Offline Snježana

  • Stariji LiÄan/ka
  • ***
  • Points: 105
  • Postova: 210
  • Karma: +10/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Spala knjiga na dva slova
« Odgovori #14 : Ožujka 19, 2014, 10:42:53 »
Normalno da je glupo stisnuti  - SviÄ‘a mi se-  reda radi. Pretpostavljam da smo svi ozbiljni ljudi koji se ne razbacuju komplimentima bez osnove. Ne slažem se da se konstantno ne treba komentirati, bilo pozitivno bilo negativno, jer to je smisao objava. Ovdje su da bi bili obavjeÅ¡teni. Ako ne dajemo na znanje onome tko objavu stavi svoje miÅ¡ljenje, lako taj može smatrati kako miÅ¡ljenja uopće nemamo. Naravno, nikad se ne oÄekuje da se baÅ¡ sve poprati komentarom ili sviÄ‘anjem-ne sviÄ‘anjem, al s vremena na vrijeme svaki komentar, pozitivan ili negativan, je poticajan za daljnje objave.
...još nas ima....

Offline Mile

  • Admin
  • LiÄki/a sokol/ica
  • *****
  • Points: 985
  • Postova: 1100
  • Karma: +67/-2
  • Spol: MuÅ¡ki
    • www.nasa-lika.com
Odg: Spala knjiga na dva slova
« Odgovori #15 : Ožujka 19, 2014, 11:30:48 »
Ja ako mi se svidja i ako mislim da je post ua objavu na Fejsu stisnem gore svidja mi se, a ima jos jedna opcija a to je da se za dobar post dodjeljuje karma, koja se vidi ispod Avatara od clana. Dakle ako mislim da je post dobar i clan si dao truda sticnem +, a ne onda - i to je to.  ;naklon


Aoj Liko kamena državo,
tebe mi je ostaviti žao.

Offline Snježana

  • Stariji LiÄan/ka
  • ***
  • Points: 105
  • Postova: 210
  • Karma: +10/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Spala knjiga na dva slova
« Odgovori #16 : Ožujka 19, 2014, 12:22:03 »


 smi jem;- smi jem;- Sad si me zaintrigirao gazda. Nikad mi nije bila jasna ta "karma". (Jbt. to me automatski asocira na neke istoÄnjaÄke hindu i sl. filozofije, ta rijeÄ. DoÄ‘e mi da reÄem - Hare KriÅ¡na! hoho hoho hoho Zar mi nemamo neku naÅ¡u inaÄicu.). No, sad kad sam bolje zagledala vidim i nekakve bodove iliti poene!!  :shocked: :shocked: Å ta li je sad to??' Ja da Vam pravo reÄem niti se  znam time služit niti znam kako bih kome dodavala bodove?! Jel to kakvo takmiÄenje i Å¡ta znaÄi imati ovoliko ili onoliko? Jel to dobro ili nije? Moram se ofarbat u plavo jer sam totalna "plavuÅ¡a", da se baÅ¡ ružnije ne izrazim, jer ne priliÄi.  ;ljubav
...još nas ima....

Offline Mile

  • Admin
  • LiÄki/a sokol/ica
  • *****
  • Points: 985
  • Postova: 1100
  • Karma: +67/-2
  • Spol: MuÅ¡ki
    • www.nasa-lika.com
Odg: Spala knjiga na dva slova
« Odgovori #17 : Prosinca 09, 2017, 18:44:29 »
Forum ti je kao fakultet = na prvu godinu svi se upisu, a vec slijedece pola njih odustane, a zavrsi ga jedva 10%  kekek;
Aoj Liko kamena državo,
tebe mi je ostaviti žao.

Offline Vera

  • Moderator
  • LiÄki/a sokol/ica
  • *****
  • Points: 610
  • Postova: 1284
  • Karma: +25/-2
  • Spol: Ženski
Odg: Spala knjiga na dva slova
« Odgovori #18 : SijeÄnja 09, 2018, 07:25:53 »
 huhu;jj Bome si u pravu!
Volim Liku a Lika daleko!!!

 


Back to top