Autor Tema: Susret ForumaÅ¡a u Zagrebu  (Posjeta: 7715 )

0 ÄŒlanova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ÄŒuki

  • Senior ÄŒlan
  • ****
  • Points: 15
  • Postova: 374
  • Karma: +23/-2
  • Spol: Ženski
Susret Forumaša u Zagrebu
« : Prosinca 06, 2007, 20:34:40 »
DoÅ¡la sam na ideju da se mi, forumaÅ¡i iz Zagreba sastanemo.I pitala ja njih dal se slažu s tim i oni su bili oduÅ¡evljeni tom idejom da se upoznamo uživo. Tako mi jedne veÄeri svi bili na msn-u i dogovorili se da se naÄ‘emo na Trgu bana Josipa JelaÄića. Dogovor je pao. Trebalo nas je biti 9, ali dvoje nisu mogli, pa nas je bilo 7.
Evo kako smo se sastali:
ja-ÄŒuki doÅ¡la prva, iza mene Biba, pa JodevÄić, Mala-zg, Kiki, Lika-grll i Medolina.
Zatim smo se slikali da imamo zajedniÄku sliku, malo se raskokodakali i onda otiÅ¡li na cugu u TkalÄićevu. A poslije toga smo se uputili u restoran Vinodol na veÄeru, ali sa jos 2 Älana manje koji su morali otići zbog drugih obaveza. Bilo nam je stvarno lijepo i svi smo bili opuÅ¡teni. Stvarno smo se zabavili i nasmijali. A i slike to mogu potvrditi:

Susret u Zagrebu, 28.11.2007 JodevÄić, Mala-zg, Kiki,  Lika-grll, Biba, ÄŒuki i Medolina

ila_rendered
Susret Forumaša u Zagrebu
ila_rendered
Susret Forumaša u Zagrebu
ila_rendered
Susret Forumaša u Zagrebu

ila_rendered
Susret Forumaša u Zagrebu
ila_rendered
Susret Forumaša u Zagrebu
ila_rendered
Susret Forumaša u Zagrebu

ila_rendered
Susret Forumaša u Zagrebu
ila_rendered
Susret Forumaša u Zagrebu

OJ Letinac mnogi znaju zate
u tebi je crkva Svetog Ante
Guests can not give points :(
point 0 Points

This topic did not receive points.

Offline Sanja

  • Moderator
  • Veteran ÄŒlan
  • *****
  • Points: 21
  • Postova: 824
  • Karma: +62/-12
  • Spol: Ženski
  • LiÄanka sam govor me odaje...
Susret Forumaša u Zagrebu
« Odgovori #1 : Prosinca 06, 2007, 22:01:14 »
Sad i ja moram nekoliko rijeci reci dok me je jode spomenul u tekstu hehe... udri

Svaka vam cast, :laugh: svima skupa da ste se sreli i sastajali... ;bravo;

Stojim do svoje rijec i drago mi je da nakon toliko vremena da se je iko usudila sabirati nekoliko Forumase koji su u Zg. Cuki svaka ti cast. ;bravo;

Kad je meni Biba javila na Poruki da ste se sastajali i da vam je super  :laugh: nabrajala je ko je sve doso znam tocno da sam joj vratila poruku i od radosti da svi skupa castim sa zestokom Pijacom.  :lipsrsealed: :lipsrsealed:

Eto dobila sam isto vece od jode Racun i drago mi je da ste i vecerali i ako sam znala kamo Biba ide nikad ne ide doma da nije jila nesto haha.. ;umukni;

Al eto i nije mi ni sada problem reci ja stojim do svoje rijec i ako jesam bibi rekla da castim znaci i platit cu.

Samo moram jos saznati kod koga da uplatim hehe ....   ;hehe; ;hehe; ;hehe;

Pozdrav vasa sanja  ;zivio;

Offline Nada - Biba

  • Stariji LiÄan/ka
  • ***
  • Points: 0
  • Postova: 133
  • Karma: +23/-1
  • Spol: Ženski
Susret Forumaša u Zagrebu
« Odgovori #2 : Prosinca 06, 2007, 22:08:53 »
Ja BIBA i CUKI



Ja i Likagirl




Offline Nada - Biba

  • Stariji LiÄan/ka
  • ***
  • Points: 0
  • Postova: 133
  • Karma: +23/-1
  • Spol: Ženski
Susret Forumaša u Zagrebu
« Odgovori #3 : Prosinca 06, 2007, 22:13:34 »
Medolina i Ja

 


Likagirl   cuki   mala-zg   

 


Offline Nada - Biba

  • Stariji LiÄan/ka
  • ***
  • Points: 0
  • Postova: 133
  • Karma: +23/-1
  • Spol: Ženski
Susret Forumaša u Zagrebu
« Odgovori #4 : Prosinca 07, 2007, 08:12:01 »
Jodevcic  i  Kiki





Offline Mile

  • Admin
  • LiÄki/a sokol/ica
  • *
  • Points: 985
  • Postova: 1100
  • Karma: +67/-2
  • Spol: MuÅ¡ki
    • www.nasa-lika.com
Susret Forumaša u Zagrebu
« Odgovori #5 : Prosinca 07, 2007, 11:43:49 »
Tata je nabolji  smjeh
Aoj Liko kamena državo,
tebe mi je ostaviti žao.

Offline Nada - Biba

  • Stariji LiÄan/ka
  • ***
  • Points: 0
  • Postova: 133
  • Karma: +23/-1
  • Spol: Ženski
Odg: Susret Forumaša u Zagrebu
« Odgovori #6 : Prosinca 07, 2007, 18:16:56 »
            ;masem;   Cuki hvala ti za ovaj uspijeh susreta u Zg.Ja se osjecam krsnom   smijem i sretna sam sto sam imala ovu mogucnost da upoznam ovako mlade,kulturne i inteligentne mlade osobe poput ovih s kojim sam provela samo nekoliko sati a imala sam osjecaj da ih poznam cjeli zivot.Cuki tebe znam ti si takva kakve jesi   smijem duhovita,plemenita i srdacna i zato te volim kao tebe   ljubav .Mala zg.ti si mi oduvijek bila ono sto sam ti rekla moja mala Garava koju cjenim volim i obozavam  ;ljubi; Likagirl,tebe sam zakljucala u srce,(zasto)pa eto s tobom sam pricala o nasim ljudima koje poznajemo obadvije a i sa svadbe te znam  :laugh: Medolina,u tebi vidim osobu koja ima svoj cilj u zivotu,mislim na razgovor o buducnosti ako ostanes takva,kakvu sam te upoznala nikad se neces pokajati  eins Kiki moja,tebe jos jednom pitam,sto si razmisljala cjelu vece,(rekla si da se nisi nadala)da se je Cuki i ja opisale ovakve kakve jesmo,eto uvidila si sama i priznala si da si se iznenadila da smo to mi (napr.)Ja stara koka,tome jos Babetina dvoje unucadi (opicena  smjeh baba)Cuki je mladja ali je  :o sa zadovoljstvom si rekla da se veselis drugom susretu i zeljela bi da se sretnemo opet u zg.i to obavezno tebi dvije velike  ljubav ljubav Josipe(Jode)Blazeni medju zenema,tebe sam i ocekivala tako prijatnog,kulturnog i uvjek spremnog za pomoc, hrvatska HVALA.Marko nam nije mogao doci,njemu smo pozelili brzo ozdravljenje uz dobar gemist   zivili jedan clan se nije mogao pridruziti iz nekih razloga pa ga zelim sada pozdraviti   ;masem; drugi puta...Sanja za racun se zna  hehe  hehe  hehe ko nego TI.......Naseg tatu pozdravljam i  ljubi  ljubi jer je moje gore LIST.OMLADINO    zivili zivio zivio ....   drugi puta idemo na   plesemo plesemo plesemo plesemo   zivili

Offline LIKAgirl

  • Novi LiÄan/ka
  • *
  • Points: 0
  • Postova: 12
  • Karma: +2/-1
  • Spol: Ženski
Odg: Susret Forumaša u Zagrebu
« Odgovori #7 : Prosinca 09, 2007, 18:08:19 »
Ajme ,teta BIBA ,stvarno si supeeer!!!Ma ustvari svaka ÄŒAST!!!Pozdrav cijeloj ekipi a suserta kao i vama DRAGIM NAÅ IM FORUMAÅ IMA )))!!!!!!

POOZZZZZZZ ;masem;

Offline knndy

  • Novi LiÄan/ka
  • *
  • Points: 0
  • Postova: 1
  • Karma: +0/-2
Odg: Susret Forumaša u Zagrebu
« Odgovori #8 : Prosinca 09, 2007, 18:28:39 »
Kiki moja,tebe jos jednom pitam,sto si razmisljala cjelu vece

Mislila je na mene... Nemojte joj zamjerit :)  ljuljam

Offline kiki

  • Novi LiÄan/ka
  • *
  • Points: 0
  • Postova: 22
  • Karma: +2/-1
  • Spol: Ženski
Odg: Susret Forumaša u Zagrebu
« Odgovori #9 : Prosinca 09, 2007, 18:34:23 »
Kiki moja,tebe jos jednom pitam,sto si razmisljala cjelu vece

Mislila je na mene... Nemojte joj zamjerit :)  ljuljam
gruda se
sve sto volim daleko je.... sve sto zelim nije moje

 


Back to top