Autor Tema: Humanitarka  (Posjeta: 4773 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline AneKateOtozez

  • Novi Ličan/ka
  • *
  • Points: 0
  • Postova: 20
  • Karma: +2/-0
  • Spol: Ženski
  • AneKateOttozez
Humanitarka
« : Ožujka 24, 2013, 14:18:36 »
;skandal  koma OOOOOO LUDOG DANA... LIPO ZAPOČELO OD JUTROS!!! vjesi

Kako san van već jutroske rekla da nisan nikakova na kreditna institucija, lipo san se smirila,skuvala južinu,saprala vih tanjurov i padelov i uvalin se na krevet upalin TEVE i velin fala Bogu sad ću se lipo odmorit i pogljedat vu dicu ča pivadu do posljednjeg zbora! Tako i bi.. taman san se naštelala, mislin nariktala zela daljinski i pojača TEVE i krenen gljedat! Ma mir Božji, vi moji se dali u šetnju po vome vrimenu da in prokuva južina , a samo da van kažen da je snig jopet započel..eee da vidin.. ahaa... i tako ja lipo gljedan jedan zbor, pa drugi..počelo mi se drimat..i mora kad me na jutros raspizdila da prostite!Taman uz ve glase ča pivadu počnen tonut u san počne DING DONG..DING DONG... ne virujen više sama sebi... el ja to sanjan..ono jopet DING DONG... o ben te živote đipin se iz kreveta, projden do vrati otvorin , a na vratima stuji una...Nosi vrićicu, zavezala nekakovu maramu , zubi na parove razbrojs, nasmija se i veli : Bog ti dava gospoja , vrata ti se pozlatila, srećom te sve častilo, sve ti se ostvarilo..i nabraja i nabraja... Samo dok je divanila vidila san da su joj se oči počele širit , a kako i ne bi.. ja vako „vesela“ , „mila“  i „sažaljiva“ , kosa mi kaj da mi je petarda rnula, počela mi pina na usta izlazit...una lagano u rikvec niz škaline i nastavlja: Će da mi udjelila malo meni sirotinja, meni mnoga djeca plaču kod kuća moja, ja od rana zora išla od vrata do vrata i dobila evo da kupila nešto svoja djeca i ne plakala više,a čula da gospoja Kata bila najbolja u ova ulica i meni udjelila..Ja je prekinu : Ča oćeš? Zucni već jedanput, ne moren te slušat! Veli una: Malo para ako ti imala , ja primala samo papirnata para jer mi sitna ispada šuplja džep i sve pogubila ...Ja ću njoj: Veliš da imaš puno dice? Una klimne.. Veliš da su gladna i da plačedu? Una jopet klimne i uvik silazi niz ve moje škaline... Veliš da in treba kruva ? Una jopet počne klimat... Čekaj sad ću...Zatvorin vrata , projden u kujinju, zamen kruv ča san umisila jutroske, prerežen vrgnen u vrićicu,otvorin frižder vrgnen par kobasic i komad slanine , pa projden u špajzu i zamen teglu pekmeza od šljiv i to vrgnen. Projden do vrata, lagano otvorin, ni me primjetila ,piše poruku na pazte sad na ajfon...ja se nakašljen...una kaj prestrašena: Aaaa gospoja Kata ima li što za mene vako jadna... počnen silazit niz škaline vrgnen joj vrićicu i ruke.. Una meni : Ajooo gospoja Kata , ajooo to meni teško ,ja nakon puno rođenja moja djeca ostala oštećena kičma... Kata ti bila danas nadrmana , ne bila dobra gospoja..Eeeee kada san pobisnila: Voziiiii da te ne vidin.. nosi to inače ću zvat ve naše u plavon... Zame una vrićicu, uvati brzin korakon niz ulicu.. doli je čeka srebreni mercedez karlovačkih tabli..sidne una ovaj po gasu ,najenput vidin da nešto leti.. moja vrićica..ode vrićica mojoj komšiji u vrt..doleti naj veliki pas odvuče vrićicu, a ode i mercedes...
Ajfon, mercedez , papirnati novci... ako ja danaske ne poludin neće niki..da nadrmana...
Vaša Kate
 vjesi  raspa  pletem  pletem  pletem

AneKate Ottozez
Guests can not give points :(
point 0 Points

This topic did not receive points.

 


Back to top