Nasa - Lika Forum

Lika => Događaji u Lici => Autor teme: Jura - Prosinca 19, 2014, 09:57:17

Naslov: Božićni sajam u Otočcu 2014.
Autor: Jura - Prosinca 19, 2014, 09:57:17
Osmi po redu Božićni sajam u okviru manifestacije "Advent u Otočcu"  održat će se dana 20. prosinca 2014. (subota ) u Otočcu u Paviljonu II , Josipa bana Jelačića , Otočac u vremenu od 10,00 h do 17,00 h.
To je mjesto na kojemu u predblagdanskom okruženju želimo okupiti sve naše poslovne partnere , poduzetnike, institucije, udruge i pojedince s kojima uspješno surađujemo tijekom godine, te zajednički našim sugrađanima omogućiti zanimljivo druženje, uz božićne pjesme i u veselom blagdanskom raspoloženju ponuditi im božićni program darova, ukrasa i sl. proizvoda vlastite proizvodnje iz svih krajeva Hrvatske.

Svrha ove manifestacije je doprinos oživljavanju i očuvanju bogate zanatske i trgovačke tradicije vezane uz Grad Otočac.

Cilj nam je:
-   skrenuti pozornost i senzibilizirati javnost na vrijednost sačuvanih znanja i vještina u tradiciji i  rukotvorstvu u Hrvatskoj općenito;
-   približiti široj zajednici raznolikost proizvoda hrvatskih proizvođača;
-   poticati građane na aktivnije uključivanje u očuvanje vrijednosti vlastite proizvodnje;
-   stvoriti još jednu priliku postojećim proizvođačima, tvrtkama, obrtnicima i udrugama diljem Hrvatske da prikažu svoj rad, da se međusobno bolje upoznaju, razmjene iskustva i ideje te planiraju buduće zajedničke aktivnosti na dobrobit zajednice.

http://www.tz-otocac.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=698 (http://www.tz-otocac.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=698)
Naslov: Odg: Božićni sajam u Otočcu 2014.
Autor: Jura - Prosinca 20, 2014, 20:20:35
Bio danas na sajmu, prilično sam razočaran prostorom i malim brojem ljudi. Proteklih godina kad je bio u centru kod sata ili u školskoj dvorani bilo je jako lijepo, puno izlagača i posjetitelja, dobra atmosfera. Sad kad su to stavili u ovo bivše vojno skladište to je bezveze, samo skladište je slabo uređeno, hladno, odbojno i preveliko te se tu ne može napraviti nikakav božićni ugođaj, prije je za snimanje nekih horor filmova. Ne znam zašto je bilo i jako malo ljudi, mogao si ih prebrojiti na prste dvije ruke, vrijeme je bilo ugodno pa to sigurno nije razlog.
Evo i par slika u nastavku.

[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]

[attachimg=5]

[attachimg=6]

[attachimg=7]

[attachimg=8]
Naslov: Odg: Božićni sajam u Otočcu 2014.
Autor: Draža - Prosinca 27, 2014, 18:30:48
Ma Jura da ti to nisi poslikao mi nebi ni vidjeli ove lijepe slike....pohvalno pozdrav;
Naslov: Odg: Božićni sajam u Otočcu 2014.
Autor: Jura - Prosinca 29, 2014, 20:28:12
Slika govori tisuću riječi  ;naklon