Autor Tema: Danas  (Posjeta: 7636 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kum

• Novi Ličan/ka
  • *
  • Spol: Muški
Danas
« : Travnja 11, 2012, 20:16:52 »
Kao naturalizirani Ličanin, koji živi i radi u Lici minimalno 8 mjeseci godišnje, a ostatak godine bude tu negdje, smatram se ovlaštenim i povlaštenim pokrenuti ovu temu. Premisa je DANAS, a ja sam danas krenuo iz Siska, navratio u Zagreb, Karlovac, pa onda starom cestom preko Ljubova u Gospić. Nevjerojatno, ja zavezao pojas, pazim na brzinu a policije nigdje. Otočani sigurno imaju slobodno. Navratim kod Naceka, vraga Naceka, kod Danijele pa u Bilaj kod Dragice. Klasika, Čaura za šankom i bela za dva stola. Malo dalje istočno, Medak, putna pa u svetu zemlju, negdašnji Raduč. Zastajem pored drvene table na kojoj piše bijelim slovima GALIĆA BRIST, pa skrenem desno. Nakon par stotonjaka metara zatičem drvenu kapiju iza koje se pruža dvorište sve do slapa negdašnje vodenice. Kratka kontrola struje (solar i vjetrenjača), slijedeća stanica kod Braje. Braja u poslu, podušje za Malog Iliju iz Raduča. Slijedeća štacija kod Ivanke na Ruci. Malo zajebancije, navratio i Vlado šumar, putna pa do Racka. Opet putna pa u Velebit, ima nešto snijega, a na Kraljičinim vratima par iz Austrije, vratili se zamnom. Da ne dužim, stigao sritno i zdravo u Zadar, registrirao motor, a sutra tko zna kuda, uglavnom, idući tjedan LIKA, pozdrav svima. P.S. Ubiše me ove putne
Guests can not give points :(
point 0 Points

This topic did not receive points.

Offline Mile

• Admin
  • Lički/a sokol/ica
    • www.nasa-lika.com
Odg: Danas
« Odgovori #1 : Travnja 11, 2012, 20:32:52 »
Lipo kume ti to putuješ, još samo da usput  kroz liku nam napraviš par   slikati;  pa da metneš ovdi da vidimo  bilo bi  ;super  pozdrav;
Aoj Liko kamena državo,
tebe mi je ostaviti žao.

Offline Kum

• Novi Ličan/ka
  • *
« Odgovori #2 : Travnja 12, 2012, 15:40:07 »
Bit će slika, jučer sam pokušao i bakterija bila gotova, imam punjač u tonobilu ali spojena cb stanica, sutra idem iz Zadra u Hercegovinu pa u Dubrovnik, čim se vratim a to je slijedeći tjedan, prašit ćemo slike od Obrovca pa do kraja Like, poz!!!

Offline Mile

• Admin
  • Lički/a sokol/ica
    • www.nasa-lika.com
« Odgovori #3 : Travnja 12, 2012, 15:44:01 »
Samo napuni dobro bakterije, nemoj da omaneš  huhu;jj

Aoj Liko kamena državo,
tebe mi je ostaviti žao.

Offline Vera

• Lektor Foruma
  • Lički/a sokol/ica
  • Spol: Ženski
« Odgovori #4 : Travnja 12, 2012, 16:36:54 »
 huhu;jj huhu;jj huhu;jj Kumeeeee ima rakije po Lici samo ošiniiiiii, ali pazi se ovi policijota, ako napušeš neće ti biti ni do Like ni do slika!!!!!!!
Volim Liku a Lika daleko!!!

Offline Vera

• Lektor Foruma
  • Lički/a sokol/ica
« Odgovori #5 : Travnja 17, 2012, 06:57:40 »
 huhu;jj Kumeeeeeeee, nešto te nema!!! Da se nisi uz put zarakijooooooooooooooo?????   huhu;jj huhu;jj huhu;jj huhu;jj
Volim Liku a Lika daleko!!!

Offline Kum

• Novi Ličan/ka
  • *
« Odgovori #6 : Siječnja 16, 2013, 00:07:09 »
Medak (prijatelj iz Dubrovnika me zamolio da postavim barjak na kući,još stoji), Velebit (dalje nemore), malo se slavio rođendan (pa potrajalo tri dana), malo zime..., a ova zadnja je lička teretana

Offline Kum

• Novi Ličan/ka
  • *
« Odgovori #7 : Siječnja 16, 2013, 00:13:16 »
Očito sam stručnjak za ubacivanje slika, barem je zadnja ostala, evo novi pokušaj

Offline Draža

• Super Moderator
  • Lički/a sokol/ica
  • Ljubi bližnjega svoga,kao samoga sebe..
« Odgovori #8 : Siječnja 20, 2013, 14:15:02 »
Kume lijepo ti to nama prezentirao,ali još malo ove zimske idile nebi bilo na odmet... ;masem;

Back to top