Autor Tema: VaÅ¡i dojmovi, komenatari i poruke  (Posjeta: 26871 )

0 ÄŒlanova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mile

  • Admin
  • LiÄki/a sokol/ica
  • *
  • Points: 985
  • Postova: 1100
  • Karma: +67/-2
  • Spol: MuÅ¡ki
    • www.nasa-lika.com
Odg: Vaši dojmovi, komenatari i poruke
« Odgovori #20 : VeljaÄe 09, 2012, 05:16:48 »
Pozdrav i tebi Milane  pozdrav;
Aoj Liko kamena državo,
tebe mi je ostaviti žao.

Offline Vera

  • Lektor Foruma
  • LiÄki/a sokol/ica
  • *****
  • Points: 610
  • Postova: 1284
  • Karma: +25/-2
  • Spol: Ženski
Odg: Vaši dojmovi, komenatari i poruke
« Odgovori #21 : VeljaÄe 09, 2012, 05:49:00 »
 ;masem; Milane pozdrav, navrati na naÅ¡u stranicu i pridruži se!!!!
Volim Liku a Lika daleko!!!

Offline Mile

  • Admin
  • LiÄki/a sokol/ica
  • *
  • Points: 985
  • Postova: 1100
  • Karma: +67/-2
  • Spol: MuÅ¡ki
    • www.nasa-lika.com
Odg: Vaši dojmovi, komenatari i poruke
« Odgovori #22 : Ožujka 09, 2012, 05:23:05 »
A sad si Vera i proÄitala Äa je Mile napisa greÅ¡ka  je u slikama i prestari su bili treba obnovit u  novo ruho ,ja mislim sad će zima pa ćemo imat viÅ¡e vremena jer brzo pada noć pa ćemo piskarat......pozdrav huhu;jj

Eto ÄŒuki, i druga zima proÄ‘e, a ti da obnoviÅ¡ Å¡to gore napisa joÅ¡ ne doÄ‘e.  ;vrag;  ;vrag;

ÄŒuki, ÄŒuki dvije zime proÅ¡le, ali ti izgleda ideje joÅ¡ nisu doÅ¡le!  smi jem;- smi jem;-
Aoj Liko kamena državo,
tebe mi je ostaviti žao.

Offline Mile

  • Admin
  • LiÄki/a sokol/ica
  • *
  • Points: 985
  • Postova: 1100
  • Karma: +67/-2
  • Spol: MuÅ¡ki
    • www.nasa-lika.com
Odg: Vaši dojmovi, komenatari i poruke
« Odgovori #23 : Travnja 04, 2012, 17:31:38 »
ali tesko je to jer danas je narod se pocel previse zatvarat u sebe i svoje obaveze i probleme, pa  nazalost nemadu vremena malo posvetit  (mogu slobodno nazvat) nekom uzitku, kao sto je to ovaj forum.

Eh Nikolence svi mi imamo obaveze i probleme, no ako se neÅ¡to oće, onda se to i može. Ja ću ponovo naglasiti po ko zna koji put, kad sam smiÅ¡ljao kako i Å¡to na poÄetku, onda je ideja bila da svako zaselak, naselje, selo, grad... crkva, spomenik, rijeka, jezero.......da Äitava Lika  bude ovdje. Nadao sam se da će se pisati, no osim par Älanova koji su aktivni bili neki joÅ¡ i sada, i nekolicine jako aktivnih Älanova ostali su neaktivni, pa Äak nakon registracije se nisu viÅ¡e ni pojavili, osim možda kao gosti. Vremena se uvjek može naći 15-30 minuta, pa makar i jednom u mjesecu, ako se  ima volja, no sada ću reći možda i nebih trebao ali nadam se da se neće nitko uvrijediti. Neki od Älanova mi piÅ¡u da bi pisali, ali nemaju vremena, posao, djeca, druÅ¡tvo..... dok  na fejsu provode sate i sate, gdje i sam provedem neko vrijeme.   smi jem;-  Croatia; huhu;jj

Aoj Liko kamena državo,
tebe mi je ostaviti žao.

Offline Vera

  • Lektor Foruma
  • LiÄki/a sokol/ica
  • *****
  • Points: 610
  • Postova: 1284
  • Karma: +25/-2
  • Spol: Ženski
Odg: Vaši dojmovi, komenatari i poruke
« Odgovori #24 : Travnja 04, 2012, 20:00:41 »


 Vremena se uvjek može naći 15-30 minuta, pa makar i jednom u mjesecu, ako se  ima volja, no sada ću reći možda i nebih trebao ali nadam se da se neće nitko uvrijediti. Neki od Älanova mi piÅ¡u da bi pisali, ali nemaju vremena, posao, djeca, druÅ¡tvo..... dok  na fejsu provode sate i sate, gdje i sam provedem neko vrijeme.   smi jem;-  Croatia; huhu;jj

Mile, neka si rekao, i treba reći. Ja sam već nekoliko puta pisala na tu temu, odnosno na temu "volim Liku" a u nasu-liku neću"""!!! Stalno neki prazni izgovori. A da ne priÄamo o tome koliko se provodi vremena na fesu. Istina, i ja sam tamo ali prvo sam ovdje. Da ne priÄamo o tome kako se na neke glupe objave na fejsu klika da im se sviÄ‘aju, da piÄe samo poveznice razno razne tematike. Ok, neka stavljaju ali nek ne priÄaju da nemaju vremena doći ovamo i stavit jednu rijeÄ ili jednu sliku, e to lažu jer vremena i vremena potrate tamo po fesju. Ne zanima ih edukativna strana ovog foruma, niti kultura Like i LiÄana, ma ne zanima ih niÅ¡ta Å¡to se tiÄe Like to je moj zakljuÄak. Znam bit će sad: Å¡to ti hoćeÅ¡ nisi ti iz Like Å¡to ti nama soliÅ¡..... i da ne nabrajam ali ja volim Liku viÅ¡e nego pola tih roÄ‘enih LiÄana.
Volim Liku a Lika daleko!!!

Offline Moje ognjište

  • Stariji LiÄan/ka
  • ***
  • Points: 1
  • Postova: 152
  • Karma: +2/-1
  • Spol: Ženski
Odg: Vaši dojmovi, komenatari i poruke
« Odgovori #25 : Travnja 04, 2012, 21:24:37 »
     
   Vera, Ti se ne salis, ti iz neba pa u rebra hehehe.

   Znas onu staru izreku, vise se ulovi sa medom.  huhu;jj huhu;jj huhu;jj

Offline Vera

  • Lektor Foruma
  • LiÄki/a sokol/ica
  • *****
  • Points: 610
  • Postova: 1284
  • Karma: +25/-2
  • Spol: Ženski
Odg: Vaši dojmovi, komenatari i poruke
« Odgovori #26 : Travnja 05, 2012, 04:20:48 »
     
   Vera, Ti se ne salis, ti iz neba pa u rebra hehehe.

   Znas onu staru izreku, vise se ulovi sa medom.  huhu;jj huhu;jj huhu;jj

Nije mi baš jasan ovaj tvoj komentar Ognji, niti prvi dio niti drugi.
Volim Liku a Lika daleko!!!

Offline Draža

  • Super Moderator
  • LiÄki/a sokol/ica
  • *****
  • Points: 675
  • Postova: 1756
  • Karma: +68/-2
  • Spol: Ženski
  • Ljubi bližnjega svoga,kao samoga sebe..
Odg: Vaši dojmovi, komenatari i poruke
« Odgovori #27 : Travnja 05, 2012, 06:44:54 »
 kekek; kekek; kekek; Neka naprave "test" dali mogu tjedan dana bez fejsa..... kekek; kekek; kekek;

Offline Željko

  • Mladi LiÄan/ka
  • **
  • Points: 20
  • Postova: 95
  • Karma: +4/-0
  • Spol: MuÅ¡ki
Odg: Vaši dojmovi, komenatari i poruke
« Odgovori #28 : Travnja 13, 2012, 15:40:54 »
 huhu;jj huhu;jj    Lipi pozdrav!
Otkad sam vaÅ¡ Älan, najprije pogledam Å¡to ima na forumu pa onda dalje. Eto joÅ¡ jednom hvala Veri Å¡to me dodala u grpu. Do sada nisam posjećivao ovaj forum, ali zakon je. SviÄ‘a mi se ureÄ‘enje i teme koje se objavljuju. Nije problem staviti sliku niti napisati tko Å¡ta ima. Osjećam se kao da sam kod kuće.  razmisljam
     
                                                                         Pozdrav od Željka iz Saborskoga. Croatia;

Offline Mile

  • Admin
  • LiÄki/a sokol/ica
  • *
  • Points: 985
  • Postova: 1100
  • Karma: +67/-2
  • Spol: MuÅ¡ki
    • www.nasa-lika.com
Odg: Vaši dojmovi, komenatari i poruke
« Odgovori #29 : Travnja 13, 2012, 19:08:40 »
Da Željko, to jednostavno prijeÄ‘e u naviku da se prvo otvara ono Å¡to ti se sviÄ‘a, pa onda dalje. To Å¡to nisi prije posjećivao nadoknadit ćeÅ¡ već  smi jem;-.
Da nije ništa problem kao što sam gore naveo ako se hoće i želi, a tu smo da i pomognemo ako nešto ipak zaškripi.
Da baÅ¡ si lijepo rekao da se osjećaÅ¡ kao kod kuće, a mi će mo nastojati da se i dalje osjećaÅ¡ tako.  pozz:
Aoj Liko kamena državo,
tebe mi je ostaviti žao.

 


Back to top