Autor Tema: Šetnja pokra Gacke  (Posjeta: 3268 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Jadranka

  • Stariji Ličan/ka
  • ***
  • Points: 113
  • Postova: 130
  • Karma: +4/-0
  • ...Ličanka sam govor me odaje.......
Šetnja pokra Gacke
« : Srpnja 22, 2012, 16:45:07 »
Za mog nedavnog boravka u rodnom Lešću iskoristila sam priliku da prošetam pokraj Gacke. Šetajući tako njenom obalom i uživajući u njenoj ljepoti stignem i do nekad ponosa i dike ne samo Lešća već cijele Gacke doline do hotela "Gacka", a onda šok i nevjerica od viđenog.Nekad prekrasno zdanje na obali Gacke zjapi sablasno prazno i devastiran, okoliš u katastrofalnom stanju. Nigdje ni traga od ribića, lovaca i turista kojih je nekad bilo sa svih strana svijeta.                     Razoćarana viđenim krenem dalje da obiđem i Kostelku i pokažem unuci gdje sam kao dijete išla sa mamom prat veš i po vodu, al nažalost opet razočarenje puteljak koji vodi do obale je zarastao u žbunje i nemoguće je prići obali, a Kostelku nisam uspjela ni vidjet od šaša i rese. Jednostavno nemam komentara na viđeno.                                                                                                        Takve ljepote nam je Bog dao, ali izgleda uzalud. wqe wqe wqe



     

Guests can not give points :(
point 0 Points

This topic did not receive points.

Offline Draža

  • Super Moderator
  • Lički/a sokol/ica
  • *****
  • Points: 675
  • Postova: 1756
  • Karma: +68/-2
  • Spol: Ženski
  • Ljubi bližnjega svoga,kao samoga sebe..
Odg: Šetnja pokra Gacke
« Odgovori #1 : Srpnja 23, 2012, 07:04:35 »
E Jado, trenutak istine, nije to samo u Lici to to je ajmo rec kud god se okreneš imaš takav prizor, nekome nije odgovaralo da se obnovi a da ga je dat u vlasništvo nekog Nacionalnog parka, iskreno vjerujem da bi se neš pokrenulo.... ;masem;

 


Back to top