Autor Tema: Zamolba  (Posjeta: 11878 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mile

  • Admin
  • Lički/a sokol/ica
  • *****
  • Points: 985
  • Postova: 1100
  • Karma: +67/-2
  • Spol: Muški
    • www.nasa-lika.com
Zamolba
« : Ožujka 21, 2009, 07:24:26 »
Poštovani članovi, pošto je došlo do greške i gubljenja jednog dijela database, svi članovi koji su se registrirali i postovi koji su napisani poslije 10.02.2009 su nestali. Zato molim članove koji su se registrirali poslije ovog datuma, da se ponovo registriraju, a oni koji su pisali postove od tog vremena da ponovo napišu barem one važnije.

Veliko HVALA za Vaš trud i razumjevanje.

Aoj Liko kamena državo,
tebe mi je ostaviti žao.
Guests can not give points :(
point 0 Points

This topic did not receive points.

Offline Željko62

  • Novi Ličan/ka
  • *
  • Points: 0
  • Postova: 17
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Zamolba
« Odgovori #1 : Ožujka 21, 2009, 11:18:17 »
     
     Hvala lijepa na obavijest i na ažurnosti.
 ;naklon  ŽAC.
ŽAC

Offline Sanja

  • Veteran Član
  • ******
  • Points: 21
  • Postova: 824
  • Karma: +62/-12
  • Spol: Ženski
  • Ličanka sam govor me odaje...
Odg: Zamolba
« Odgovori #2 : Ožujka 21, 2009, 23:17:40 »
Dragi nasi clanovi i oni koji su se registrirali poslje 10.2. (registriraj te se nanovo.)

Neki Postovi su bili jako informativni, dirljivi i dogodjaji u Lici kao sto nam je nas clan Zeljko62 napisal da je trazil Obitelj (Tetku) i pronaso je i posjetio je na Valentinovo, tvoja prica je jako bila dirljiva i steta sta se izbrisalo, al eto nadam se da vi svi budete nanovo svoje price ili pjesme, postove napisali na nasem Forumu jer nama je bilo drago ako smo komu mogli pomoci ili koji post od vas procitali.

Eto zamolila bi i ja sve clanovi koji su se registrirali ili pisali poslje 10.2. da napisu nanovo postove.

Hvala vasa Sanja

Offline Mile

  • Admin
  • Lički/a sokol/ica
  • *****
  • Points: 985
  • Postova: 1100
  • Karma: +67/-2
  • Spol: Muški
    • www.nasa-lika.com
Odg: Zamolba
« Odgovori #3 : Ožujka 25, 2009, 14:28:00 »
Još jednom

Poštovani članovi, pošto je došlo do greške i gubljenja jednog dijela database, svi članovi koji su se registrirali i postovi koji su napisani poslije 10.02.2009 su nestali. Zato molim članove koji su se registrirali poslije ovog datuma, da se ponovo registriraju, a oni koji su pisali postove od tog vremena da ponovo napišu barem one važnije.

Veliko HVALA za Vaš trud i razumjevanje.

Aoj Liko kamena državo,
tebe mi je ostaviti žao.

Offline David

  • Novi Ličan/ka
  • *
  • Points: 0
  • Postova: 1
  • Karma: +1/-1
  • Spol: Muški
Odg: Zamolba
« Odgovori #4 : Ožujka 26, 2009, 10:23:12 »
A valjda će se priijavit ponovo i napisat postove bilo bi lipo.  pozdrav;

Offline Nikolence

  • Mladi Ličan/ka
  • **
  • Points: 0
  • Postova: 98
  • Karma: +7/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Zamolba
« Odgovori #5 : Ožujka 26, 2009, 14:28:53 »
Dragi clanovi bilo bi lipo da podrzimo ovu stranicu i da napisemo ponovo ono ca smo pisali ili ca je neki slike metnul, jer ova stranica nasa-lika ovisi o nama, a uvik se nesto more desit pa se izbrisat, jer ni to kaj ono prije zapises na skanicl i cuvaj, a danas je to drugacije, nestane u sekundi!
Zato dragi moji licani, licanke i svi oni koji nisu licani a posjecuju ovu stranicu, zelim da sto vise pisemo o nasoj Lici i da podrzavamo ovu stranicu!

Lipi pozdrav od Nikolence!  Croatia; smijem
Volim Liku u srcu je nosim, kud god krenem s njome se ponosim!!!

Offline Snježana

  • Stariji Ličan/ka
  • ***
  • Points: 105
  • Postova: 210
  • Karma: +10/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Zamolba
« Odgovori #6 : Ožujka 23, 2013, 09:54:30 »
Eto čitam tako malo gornje komentare i vidim kako je moguće da dođe do nekakvog valjda kvara pa se izbrišu svi postovi. Onda se moli članove da ponovo napišu svoje doživljaje i pjesme. To je sasvim ockej jer doživljaj se može ponovo prepričati, ali šta je sa pjesmama ako ih se nije zapisalo nigdje drugdje? cita:-
...još nas ima....

Offline Mile

  • Admin
  • Lički/a sokol/ica
  • *****
  • Points: 985
  • Postova: 1100
  • Karma: +67/-2
  • Spol: Muški
    • www.nasa-lika.com
Odg: Zamolba
« Odgovori #7 : Ožujka 23, 2013, 19:43:05 »
 ;naklon Snježana, ovo što se tada dogodilo to je bio kvar kako se kaže "ljudska greška" ili točnije moja greška, pa se to dogodilo kako je opisano gore. Inače textovi koji su na Forumu ne mogu nestati. No vjerujem da drugi, a i ti sigurno imate negdje zapisane svoje pjesme, textove i dr. ne vjerujem da su samo zapisani tu na Forumu. Eto toliko nadam se da sam ti dao adekvatan odgovor.
Aoj Liko kamena državo,
tebe mi je ostaviti žao.

 


Back to top